Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me minifund dhe flokë të kuqe, Gjyste Vulaj hap arkivat dhe uron bashkëshortin me foton e vjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në familjen e Gjyste Vulajt ka festë. Bashkëshorti i saj, Sokol Vulaj ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka hapur arkivën, duke përzgjedhur disa foto të tyre ndër vite për ta uruar për ditëlindje.

Në këto foto këngëtarja shfaqet krah bashkëshortit të saj, i cili e ka mbështetur gjithmonë në karrierën e saj muzikore.

Gjystja njihet si një këngëtaret shqiptare “super bombë” e ekranit shqiptar, e cila  guxoi të dalë pa komplekse në skenë, me veshje seksi, pavarësisht tabuve të kohës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img