Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Me Mercedes rrugëve të Tiranës, 21 vjeçari pa patentë arrestohet pas VIDEOVE në Tik Tok, nën efektin e kokainës dhe hashashit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shofer 21 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës, pasi lëvizte me një mjet luksoz Mercedes Benz në rrugët e kryeqytetit dhe shkeljet e rregullave të qarkullimit i reklamonte në rrjetin social Tik Tok.

Menjëherë pas pamjeve, i riu është ndaluar nga shërbimet e Policisë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” teksa drejtonte mjetin duke përdorur celularin, pa vendosur rripin e sigurisë dhe pa leje drejtimi.

albsig

spring

“Gjatë testit të kryer me AquilaScan rezultoi se ky shtetas drejtonte mjetin, nën efektin e lëndëve narkotike. Në vijim të veprimeve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. D., për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt””, njofton Policia Rrugore e Tiranës dhe publikon pamjet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img