Me mbathjet e ulura për t'u nxirë më shumë, Rita Ora ngacmon ndjekësit në rrjete sociale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:58 05-08-2020 Me mbathjet e ulura për t'u nxirë më shumë, Rita Ora ngacmon ndjekësit në rrjete sociale (FOTO) Rita Ora

Rita Ora tashmë që ka filluar vera e ka "tepruar" pak me foto provokuese, aq sa dhe e ëma e "ka qortuar" me komente ultimative.

Së fundmi Rita është parë në shoqërinë e të dashurit të saj të ri, regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç. Ata ishin me disa miq me pushime, teksa Rita u fotografua topless nga paparacët.

11.jpg

Para 1 ore këngëtarja me origjinë nga Kosova ka publikuar në rrjete sociale disa foto shumë sensuale, ku shihet me bikini seksi, që i nxjerrin në pah trupin elegant dhe format perfekte.

22.jpg

Në një foto, Rita i ulur mbathjet më shumë se ç'duhet, ndoshta për t'u nxirë më shumë në pjesë të ndryshme të trupit.

1_copy.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013778924942017
array(1) { ["section"]=> string(99) "me-mbathjet-e-ulura-per-t-u-nxire-me-shume-rita-ora-ngacmon-ndjekesit-ne-rrjete-sociale-foto-216218" }