'Më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat', aktori i njohur bën ndryshimin drastik në look

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:53 16-04-2019 'Më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat', aktori i njohur bën ndryshimin drastik në look

Elvis Pupa është një nga aktorët komikë më të njohur në vendin tonë.

Së fundmi aktori i ka habitur të gjithë me ndryshimin e tij në look.

Në postimin e tij të fundit Elvisi ka treguar se 4 muaj më parë ka kryer një transplant për flokët dhe sot ka marrë rezultat.

Aktori i njohur ka publikuar foton dhe përkrah saj ka shkruar:

“Ju përshëndes me flokët e rinj. Kaq leshra s’kam pasur kurrë në jetë. Edhe kur isha fëmijë më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat”.

Screenshot_3.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ndihmo shqiptarët, jo arabët', Dua Lipa i kthehet menjëherë fansit
Emocionohet Elita Rudi, Gjiko i propozon për herë të dytë në studio »
Article Logic
Execution time: 0.01292610168457
array(1) { ["section"]=> string(101) "me-mbaronte-balli-6-minuta-pasi-kaloje-vetullat-aktori-i-njohur-ben-ndryshimin-drastik-ne-look-160613" }