Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me maskë në kokë shkojnë të vjedhin një banesë në Kavajë, dhunojnë keq pronarin e shtëpisë dhe largohen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a1aa20037c6a057b7864fe3baf1a11bc

Dy persona të maskuar kanë tentuar që të vjedhin me dhunë një banesë në fshatin Zik-Xhafaj të Kavajës.

Burime për mediat bëjnë me dije se autorët kanë dhunuar pronarin e banesës me sende të forta. Pasi kanë dhunuar pronarin e shtëpisë, autorët janë larguar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve, ndërkohë që edne nuk bëhet me dije nëse kanë arritur të vjedhin diçka.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img