Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Me maskë në fytyrë dhe duke rregulluar flokët, Adjola Lakra pret të njihet me masën e sigurisë, zbardhet dëshmia: Isha e lidhur me Sebastianon dhe Hekuranin…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c22ba13b0c2fa5fe25a6016c2935a293

Ka nisur seanca për caktimin e masës së sigurisë për 26 vjeçaren Adjola Lakra, e cila dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekuran Billën, i cili u vra nga Viktor Marku në zonën e Komunës së Parisit.

Në sallën e gjyqit ajo ka mohuar të ketë lidhje me ngjarjen, duke u shprehur se nuk ka marrë para për të nxjerrë në pritë 40 vjeçarin.

Adjola Lakra ka thënë se në fillim ka qenë e lidhur me Sebastiano Malin, pasi jetonte në të njëjtin pallat ku e ëma e tij kishte parukerinë, ndërsa pas ndarjes së tij ajo është njohur me Hekuran Billën.

26 vjeçarja ka thënë se është njohur me Billën përmes Instagramit, dhe takoheshin sa herë që ai vinte nga jshtë shtetit.

Gjithashtu ajo mohon të ketë patur dijeni edhe për hasmërinë që kishte mes Billës dhe Viktor Markut.

“Une kam qenë e lidhur me Sebastian Malin pasi jetoja në të njëjtin pallat ku e ëma e tij kishte parkukerinë. Jemi lidhur por më pas jemi ndarë. Fillimisht më ka bërë Billa ftesë në instagram, kemi folur dhe jemi lidhur, ne gjithmonë takoheshim në të njëjtin vend pasi Hekurani nuk lëvizte”, ka thënë ajo.

26 vjeçarja është paraqitur në sallën e gjyqit me maskë dhe gjatë gjithë kohës është parë të rregullojë flokët, ndërsa ka veshur edhe një bluze me mbishkrimin “Super Power”.

79234265_2755576658046167_6367890960346813218_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img