Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Me maskë dhe duke duartrokitur, Aurela Basha bën “tifo” për të shoqin në mitingun e PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në mitingun përmbyllës të Partisë Demokratike mbrëmjen e sotme në Tiranë nuk ka munguar edhe bashkëshortja e kreut të PD-së Lulzim Basha. 

Aurela Basha shihet me maskë dhe duke duatrokitur mes turmës së demokratëve për të shoqin, teksa ai mban fjalimin përmbyllës.

albsig

Lideri demokrat mbylli fushatën elektorale në Tiranë, duke iu drejtuar me një thirrje qytetarëve që të votojnë numrin 9 në votimet e së dielës, pasi sipas tij kjo është forca e vetme politike që do të sjellë ndryshimin për shqiptarët.

Paralelisht edhe Rama ndodhej në Vlorë në përmbyllje të fushatës së tij elektorale, ku të pranishëm kanë qenë Linda Rama dhe djali i vogël Zaho.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img