Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

‘Me lule t’bukura’, Rona Nishliu publikon këngën e re (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4d7eae77aa9ae29f14f54dfde6c7d34a

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Me lule t’bukura”, titullohet kënga dhe vjen si pjesë e albumit të saj më të ri “Mindil”

Rona këngën e re e ka sjellë po ashtu me një videoklip interesant. Këngëtarja u rikthye fuqishëm më albumin e saj më të ri “ Mindil” të cilin e promovoi para pak ditësh .

Ndërkohë, pak javë më parë ajo lajmëroi se do të bëhet nënë për herë të parë.

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img