Me lule dhe serenatë shqiptari i bën propozimin surprizë të dashurës në aeroport

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:20 12-08-2019 Me lule dhe serenatë shqiptari i bën propozimin surprizë të dashurës në aeroport Propozimi i te riut per martese te dashures se tij ne aeroportin e Prishtines

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport.

Leotrimi e ka pritur të dashurën e tij me lule dhe serenata kur ajo mbërriti në Aeroportin e Prishtinës në Sllatinë.

I riu i propozoi të dashurës së tij nën tingujt e violinës dhe me një buqetë me trëndafila e i ulur në gjunjë.

Vajza iu përgjigj e emocionuar me një 'Po', propozimit të të dashurit të saj për martesë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094990730285645
array(1) { ["section"]=> string(87) "me-lule-dhe-serenate-shqiptari-i-ben-propozimin-surprize-te-dashures-ne-aeroport-175153" }