Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me ‘look’ të ri dhe me më pak kile, ish-kryeministri Fatos Nano rishfaqet përkrah gazetarit të njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

339d3201471b12a6d040ed07bfe0b931

Pas vitesh heshtje, Fatos Nano ka pranuar të shfaqet sërish në televizor. 

Me “look” të ri dhe dukshëm me më pak kile nga dikur, Nano ka rrëfyer për gazetarin Bledi Fevziu 30 vitet si protagonist në politikën shqiptare.

Është gazetari që në rrjetet sociale postoi një fotografi me ish-liderin e Partisë Socialiste.  

“Fatos Nano ka thyer heshtjen disa vjecare per te dhene nje interviste ne Opinion. Ai ka bere nje rrefim per momentet kyce te historiae se viteve 1990 – 2005 ku ka qene protagonist dhe nje reflektim per gjithe keto 30 vite,” shkruan gazetari.

Pavarësisht kësaj, gazetari Fevziu nuk ka dhënë një datë fikse se kur do të transmetohet kjo intervistë. 

fatos-nano-blendi_fevziu.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img