Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Më latë beqare gjithë jetën’, aktorja u kërkon fëmijëve mos e thërrasin mami

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eab0551a5777393e00f8f265b4748796

Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Aktorja është shumë e komentuar kjo edhe për shkak të zgjedhjes së saj për të qenë pjesë e  politikës me Partinë Socialiste.

Edhe pse është nëna e 3 fëmijëve ajo është një ndër aktoret më seksi.

Ajo është divorcuar disa kohë më parë, ndërsa e ftuar në emisionin ‘Why not’ është shpehur se ende nuk e ka gjetur princin e kaltër.

Ndër të tjera Arjola me të qeshur shprehet se u ka kërkuar vajzave qe mos e thërrasin mami në sy të tjerëve se do të mbetet beqare për gjithë jetën.

“Ishim në plazh, unë me dy vajzat ndërsa Rubini ishte tek i ati. Gjatë kohës që ishim në plazh këto thërrisnin “Ma, Ma” dhe gjithë njerëzit sa herë thërrisnin këto më thoshin “Moj mami i këtyre je ti?”. Edhe unë i përgjigjesha “po mami i tyre jam”. I thashë nga nesër dhe mbrapa mos më thërrisni më mami se më latë beqarë për gjithë jetën, “ju lutem më thërrisni teze”, tha ajo me nota humori.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img