Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Me kostum dhe i qeshur, Aurela me kapele trendi, Basha publikon foton e rrallë nga Holanda, ja si dukej çifti 20 vite më parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1feefd609357d688b9006f286eace2f8

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar në rrjete sociale një foto të rrallë të shumë viteve më parë, me bashkëshorten e tij.

Në foto shihet Basha me trupin drejt, me kostum dhe kollare të verdhë i qeshur në fytyrë. Ndërkohë Aurela mban veshur një xhaketë ekstravagante me shkëlqim dhe një kapele trendi për zonjusha europiane, e qeshur gjithashtu.

Foto është shkrepur në janar të vitit 2001 në Holandë, përpara se ata të ktheheshin në Shqipëri.

Screenshot_4_copy_copy.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img