Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Me kokainë dhe kanabis, si u kapën me dron 4 të rinjtë shqiptarë në mes të lagjes (EMRAT-VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Autoritetet greke kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi që trafikonte drogë, kokainë dhe hashash në zonat e Agia Varvara, Halandri dhe Kolono.

Grupit në total i janë sekuestruar 2 kg e 30 gram kokainë, 5 kg e 461 gramë marijuhanë dhe 31 gram kanabis.

Në prangat e policisë ranë 4 shqiptarë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Personat e arrestuar janë:

1. Haxhi Bashkim Isufaj, 25-vjec nga Patosi

2. Dhimitrios Vladimir Kapllani, 23-vjec nga Erseka

3. Mattheos – Anestis Kostandin Qarri, 17-vjec

4. Dhjonisi Vladimir Kapllani, 19-vjec nga Erseka

Ne kërkim është:

1. Meti Bashkim Isufaj, 33-vjec nga Patosi

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img