Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më kërkoi orgji”, Stresi pas deklaratës për Meritonin: E besoj Darion!

Shkruar nga Newsbomb
“Më kërkoi orgji”, Stresi pas deklaratës për

Një deklaratë e bërë ditë më parë nga blogeri Dario Doka, çuditi të madh dhe të vogël! Kërkesa që Meritoni i kishte bërë atij, për të kaluar një natë 4-she, vërshoi me shpejtësi nëpër mediat online dhe është komentuar gjerë e gjatë përgjatë këtyre ditëve.

Ndërkohë, së fundmi stafi i Fan Club, ka kontaktuar Darion i cili ka vijuar t’i qëndrojë deklaratës së tij, duke theksuar se nëse është e nevojshme që të përballet me Meritonin kur të dalë nga Big Brother Vip, do e bëjë pa asnjë problem.

Këtë deklaratë të fortë të Darios e ka komentuar dhe reperi, Stresi, i cili ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fan Club”. Stresi u shpreh shkurt dhe qartë duke thënë që: Unë Darios i besoj. Nuk del kot një njeri nga hiçi. Këta njerëz, Dario ka vetën e vet, nuk e njoh hera e parë që e dëgjoj, por e besoj.

Biseda në telefon:

Vazhdon i qëndron asaj deklarate?

Dario: Unë gjërat që bëj dhe them nuk i bëj as nga vëmendja, jan2 të vërteta edhe kaq, unë mbaj përgjegjësi për gjërat që them.

Kur ta ka bërë ftesën sa kohë ka?

Dario: Kjo ka pesë gjashtë vite, ka shumë si muhabet, po të doja e kisha thënë edhe më përpara, nuk është ndonjë gjë e madhe. Ajo deklaratë nuk është akuzë, nuk është akuzë t’i thuash dikujt që më ka shkruar.

Nuk ke asnjë mesazh që e provon këtë gjë?

Dario: Unë kam folur në kamerë, por edhe p[o të kisha mesazh, nuk kam pse t’i nxjerr sepse unë i prish punë dikujt, sepse nxjerr gjëra që janë private. Pjesa qe më ka shkruar nuk është private, sepse të gjithëve na ndodh që na ka shkruar dikush.

Nuk është se jeni takuar apo jo?

Dario: Unë nuk pranova sepse nuk jam tip që i bëj këto gjëra, nuk pranova dhe më bëri bllok në sekondë që të mos bëja ndonjë screen.

Je i gatshëm të përballesh me të kur të dalë, t’ja thuash përballë këto gjëra?

Dario: Nëse e kërkon pse jo.

LEXO EDHE: Dario Doka “plas” bombën: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel..

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese