Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Më keni nxjerrë shumë budallaçkë”, Ronela Hajati lë “nam” në mes të intervistës, nuk di kur është shpallur Pavarësia e Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të dashura dhe “Instagrami” i saj është “flakë” nga fansat të cilët kuriozë mezi presin projektet dhe postimet  e saj.

Pas një mungese të gjatë në tregun muzikor, Ronela së fundmi është rikthyer më e fortë se asnjëherë me albumin “Rron”, këngët e të cilit janë duke u lancuar njëri pas tjetrit.

Për shkak të projekteve të reja, Ronela ka qenë në qendër të vëmendjen edhe nga gazetarët e showbizzit të cilët me “vrap” kanë siguruar intervistat e tyre me këngëtaren.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Express Rozë” ku dhe i janë drejtuar disa pyetje me spec.

Një nga pyetjet ishte: Kur është shpallur Pavarësia e Kosovës?

Pyetje e cila e gjeti pak të papërgatitur Ronelën, por pas disa përpjekjeve ajo më në fund e gjeti. 

“Jo këto pyetje do më bëni, 17 shkurt 2000 eeee……….tetë”, përgjigjet Ronela, moment të cilin e ka kaluar me të qeshura.

Më shumë

spot_img
spot_img