Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Me këngë patriotike, Meta dhe Kryemadhi publikojnë videon nga dasma e Mondës dhe Markut

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi këtë fundjavë kanë marrë pjesë në kurorëzimin e dashurisë së Mondës dhe Markut.

Meta dhe Kryemadhi kanë publikuar disa video të shkëputura nga një dasmë e një familje, në Nikaj-Mërtur.

Kreu i shtetit uron qytetarëve një fundjavë të mbarë, ndërsa i uron çiftit Monda dhe Marku një jetë të lumtur.

“Të dashur miq! Ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë atmosferë festive, sot nga një dasmë e jashtëzakonshme e një familje patriotike të Nikaj-Mërtur!

Të trashëgohen Monda dhe Marku! Të gëzohen dhe të shtohen shqiptarët kudo”, shkruan Meta në postimin e tij.

Ndërsa Kryemadhi ka publikuar një video ku shihen dasmorët të veshur me rroba popullore dhe shkruan: “Monda dhe Marku sot kurorëzuan dashurinë e tyre me traditat e mrekullueshme shqiptare! Qofshin të lumtur përjetë!”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img