Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Me këmbën në allçi dhe paterica, gazetarja e njohur Beti Njuma nuk heq dorë nga lajmet (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2617b75b2a713f982629f5ac56f1b17d

Gazetarja e njohur Beti Njuma, një nga spikeret ikonë të Top Channel, e prej kohësh tanimë pjesë e ekranit te Ora News, nuk ka ndërmend të heqë dorë kollaj nga lajmet.

Ditë më parë, në ngjitjet e saj të zakonshme në majat më të larta të maleve nëpër Shqipëri, Beti lëndoi këmbën. 6 javë në allçi dhe me paterica por kjo nuk e ka penguar që me shumë sakrificë, të vazhdojë të qendrojë në krye të detyrës.

Gazetarja ka sfiduar kështu edhe veten duke ia dalë të jetë çdo mbrëmje në ekranin e Orës, a thua se asgjë s’ka ndodhur!

Thuajse askush nuk ka arritur ta kuptojë se Beti jep lajmet me njërën këmbë në allçi dhe kjo është padyshim meritë e këmbënguljes së saj dhe natyrës për mos t’u dorëzuar, pavarësisht vështirësive të momentit.

Kjo është një video që tregon se si ajo futet në studio pa ndihmën e askujt, gati për të informuar publikun me edicionin e lajmeve. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img