Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Me kë e ke fëmijën”, pas lindjes së bebit, ndjekësi fyen rëndë Tunën, “shpërthen” Patris Berisha: Të q***…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ok! Duhet ta pranojmë që lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë na suprizoi të gjithëve. Pas lajmeve të bujshme mbi ndarjen e saj nga bashkëshorti, Patrisi askujt nuk ja priste mendja se çifti do të bëheshin prindër përsëri.

Pas bërjes publike të lajmit nga këngëtarja menjëherë rrjeti filloi të ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur.

Mirëpo, Patrisi menjëherë publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan: Mirë se erdhe në jetë ZEN

Përpos urimeve të shumta në llogarinë e këngëtares nuk munguan as ofendimet të tipit  “me kë e ke fëmijën?”

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të forte mes Patrisit dhe komentuesit.

“Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ********

Screenshot 13 7

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img