Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

‘Më ke borxh një qokë’, Rezart Veleshnja MESAZH special Luana Vjollcës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezart Veleshnja është padyshim një nga aktorët më të preferuar të humorit.

Rolet e tij në ‘Portokalli’ pëlqehen shumë nga publiku.

Ai është dhe shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi, Rezarti ka publikuar një foto me moderatoren e ‘Shiko kush luan’, Luana Vjollcën.

Aktori nuk ka nguruar as të shkraujë një mesazh special  plot humor për të.

‘Kur vjen Luana Vjollca, shkëlqen ‘Topi’. Mirëse u riktheve imazhi i Top Channel! Çfarë të them më shumë për ty! Tani më ke një qokë borxh’, shkruan Rezarti, të cilit Luana ja ka kthyer në komente: ‘Njësh je’.

Screenshot_5.png

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img