Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

“Më ke bërë babanë më të lumtur”, festë në shtëpinë e Taulant Xhakës, vogëlushi i tij feston ditëlindjen e parë

Lajme të ngjashëm

Si sot një vit më parë Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora u bënë prindër për herë të parë.

Kjo ditë është mjaft special për çiftin Xhaka pasi vogëlushi i tyre Klevis feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram Taulanti e ka uruar djalin e tij duke i treguar se ai është gjëja më e mirë që i ka ndodhur.

“Gëzuar ditëlindjen e parë për djalin tim të vogël, mikun tim më të mirë dhe dashurinë time të parë të vogël. Ti je një vjeç tashmë? Ku ka shkuar koha? Ti je gjëja më e mirë që na ka ndodhur ndonjëherë. Faleminderit që më bërë babanë më të lumtur. Te dua Klevis”- shkruan Taulanti krah fotove familjare.

Më shumë