Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

“Më ke ardhur me numrin e gruas sime në bluzë”, gazetari batuta me deputetin e PS: Tek lista e PD voto numrin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur për situatën parazgjedhore në vend dhe për publikimin e të dhënave personale të 910 mijë qytetarëve shqiptarë.

Gjatë bisedës në studio, gazetari Enkel Demi “e ngacmoi Bushatin”, lidhur me numrin 12 që mbante të shkruar në bluzën e tij, pasi sipas gazetarit numri 12 korespondon me numrin që bashkëshortja e tij, Mesila Doda, kandidate e PDIU-së mban në fletën e votimit më 25 prill.

“Të falenderoj për një gjë personale që ke bërë, që ke ardhur sot me numrin e gruas time në bluzë. Faleminderit shumë. Domethënë tek lista e PD-së voto 12, kshu kemi qenë gjithmonë të hapur”, u shpreh gazetari Demi.

“Më pëlqen bluza”, tha deputeti Bushati.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img