Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

Me kapuç në kokë, ky është momenti kur policia italiane arreston Elsa Lilën (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediet italiane kanë publikuar momentin e arrestimit të këngëtares Elsa Lila në Romë.

Ajo u arrestua mëngjesin e sotëm nga karabinierët, pas një hetimi ndaj një grupi shqiptaro-italian, të përfshirë në trafikun e drogës. Këngëtarja shfaqet me pranga në duar, pallto të zezë dhe kapuç.

Gjatë këtij operacioni u arrestuan në total 13 persona, mes tyre edhe boksieri Petrit Bardhi, i njohur si “Titty”. Ky i fundit ka qenë i arrestuar në Itali, për të njëjtën vepër penale.

Më shumë


spot_img
spot_img