Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Me kapuç në kokë, DEL VIDEO e MEGAOPERACIONIT, si u arrestuan anëtarët e 4 bandave KRIMINALE

spot_img

Lajme të ngjashëm

Del video e megaoperacionit nga Hasi në Sarandë  që çoi në arrestimin e 27 personave.

Janë goditur anëtarët e 4 grupeve kriminale. Janë 27 të arrestuar, mes të cilëve edhe tre policë ndërsa 6 persona të tjerë janë shpallur në kërkim. 

Në goditjen finale morën pjesë rreth 1.500 forca policore operacionale, FNSH, RENEA dhe nga efektivë nga Policia lokale.

LEXO EDHEMEGA-OPERACIONI: JANË GODITUR 4 GRUPE KRIMINALE, MIJËRA ORË PËRGJIME! DALIN EMRAT E 19 TË ARRESTUARVE NGA JUGU NË VERI, MES TYRE TRE POLICË

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img