Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Me kapuç, e akuzuan se takon subjekte të OFL, Presidenca nxjerr videon: Meta ishte në lokalin e kreut të PS në Gjirin e Lalëzit, erdhi e takoi për respekt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësi i Presidenit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet presidenti Meta me kapuç ulur në një lokal në fshatin Shën Pjetër.

Pasi u publikua një foto e shkëputur nga video Kreu i Shtetit u akuzua se takon në fshehtësi subjekte të OFL-së.

Tedi Blushi thotë se Meta është ulur në lokalin e kreut të PS së Gjirit të Lalazit dhe ky i fundit ka ardhur e ka takuar Metën në shenjë respekti meqënëse kishte ndaluar në lokalin e tij bashkë me z.Ramazan Topuzi, i cili e shoqëronte Kreun e Shtetit gjatë ecjes buzë detit.

Vetë Meta tha sot se kjo gjë nuk është e vërtetë dhe se kapuçin e mban pasi pas vrapit nuk mund të qendrojë në erë.

Reagimi i Tedi Blushit

Lokali në fshatin Shën Pjetër, ku Presidenti Meta shfaqet në këtë video me kapuç, është pronë e një kryetari socialist në Gjirin e Lalëzit, i cili e ka takuar Presidentin Meta në shenjë respekti meqënëse kishte ndaluar në lokalin e tij bashkë me z.Ramazan Topuzi, i cili e shoqëronte Kreun e Shtetit gjatë ecjes buzë detit.

Zëdhënësi i Mjerë i Bashkisë së Këlcyrës, qëllimisht jep një moment të prerë nga video, sepse po ta transmetonte të plotë, nuk do linte më mundësi për hamendësime.

Ndoshta Zëdhënësi i Mjerë i Bashkisë Këlcyrë e ka prerë videon si shenjë refleksi për të krasitur pamjet nga kamerat e sigurisë në hotelet e Këlcyrës dhe Përmetit, ku ai ka fjetur me Kryerilindasin, përfshirë dhe drekat me qershi në Peshtan.

Turp si përfundove kështu se ke patur goxha talent!

Mjerë Bashkia e Këlcyrës për Zëdhënësin e saj.

Për t’u qetësuar çoja SPAK-ut urgjent!

Bashkëlidhur dhe video, që ka publikuar sot Gazeta e Bashkisë Këlcyrë!

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img