Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Me kapuç dhe syze, i gjithi me të zeza, Ramush Haradinaj bën vizitën e papritur dhe shkon në kufi me Serbinë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot është ngjitur në këmbë bjeshkëve të bukura të Kosovës.

Me anë të një videoje në rrjete sociale, Haradinaj tregon se sot ka ecur rreth katër orë në temperatura të larta.

Në fakt Haradinaj aty ndodhej në veri të Kosovës dhe kishte menduar që të vishej i gjithi me të zeza, nga veshja tek syzet e kapuçi.

Madje ai vë në pah se është afër kufirit me Serbinë dhe përreth ka disa fshatra të banuar nga serbët.

“23 qershor 2021. Sot e kemi ecë Shalën prej ku ndahet rruga për Bistricë, prej fillimit të Kosovës, e kaluam Cerajën të gjitha këto maja. Tahs ku jemi këtu, kjo pjesë quhet Vaqan, disa vendbanime të vogla, në krah të majtë është është kufri me Serbinë. Kemi bërë një rrugë rreth katër orë, jemi në pjesën më të bukur të Kosovës, në Shalën e Kosovës”, ka thënë Haradinaj.

Më shumë

spot_img
spot_img