Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

“Më kanë ngacmuar seksualisht”, Milaim Zeka bën deklaratën e fortë: Bëjmë s*ks sa herë të duash…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Milaim Zeka së fundmi ka diskutuar rreth ngacmimeve seksuale në institucionet dhe rrezikun që përjetojnë gratë duke treguar një histori nga jeta e tij personale.

Zela tha se shefja e tij e kontrollonte në çdo hap, me kë dhe kur dilte. Duke u bezdisur nga kjo situatë ai i kishte kërkuar që mund të kryenin marrëdhënie sa herë të donte ajo, mjafton që mos ta kontrollonte.

 “Kur kam filluar në Radio Televizion të Suedisë, kur kam filluar si djalë i ri, kam pasur ngacmime seksuale në punë nga koleget, nga eproret e mia. Në Suedi, në dallim nga Ballkani, eprorët pjesa dërrmuese janë gra.

Shefja ime çdo ditë më terrorizonte. Thoshte se mbrëmë ke qenë në filan lokal, me filan kolege, po shkon me këtë. Një ditë i kam hyrë në zyrë dhe i kam thënë “Dëgjo që të jem shumë i sinqertë, sa herë të duash bëjmë seks bashkë, por mos ma kontrollo jetën private, mos më terrorizo”, u shpreh ai.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img