Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

“Më kanë kërkuar orgji”, Ilirjani demaskon meshkujt shqiptarë: Janë të gjithë biseksualë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elton Ilirjani, biznesmeni i njohur shqiptar i deklaruar si gay ka rrëfyer se janë të shumtë ata Vip-a shqiptarë të cilët i kërkojnë të takohen në hotele jashtë Tiranës, madje ka dhe nga ata që i kërkojnë orgji.

Gjithashtu Ilirjani ka treguar se meshkujt shqiptarë i afrohen pasi ai ka një status financiar dhe i kanë kërkuar para në shkëmbin të marrëdhënieve seksuale. 

“Ka pasur meshkuj që më janë qasur për të bërë seks dhe kanë kërkuar para. Por unë nuk e kam bërë, meshkujt shqiptare kur shohin qe ti ke status financiaur, afrohen për interes. Meshkujt shqiptarë më kanë kërkuar 10 mijë lekë të vjetra, 50 euro, ka pasur dhe 6 mijë euro. Une habitem qe ky që kërkon 6 mijë euro, e ka p…. me kokën me diamant? Këto shifra, pavarësisht që unë nuk pranoj, te zëmë zëmë se do vi një çun. Ça do më ofrojë?”- u shpreh ai për emisionin Expuls.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img