Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Me kanatjere dhe i dehur, del VIDEO: Kreu i KLSH Bujar Leskaj mundje ‘kokë më kokë’ brenda në lokal, ish-deputeti i PD arbitër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

45a652e27ecb40e3e65fb38832aa9283

Pamje e mësipërme është shpëkutur nga një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ku kreu i KLSH Bujar Leskaj shihet teksa “ndeshet” brenda në lokal me një prej miqve të tij.

Të dy shihen janë dukshëm të dehur e me kanatjere, ndërsa vihen “kokë më kokë” në duel me njëri-tjetrin.

Mes miqve të Leskaj që ndodhet në lokal shquhet dhe Sali Shehu, ish-deputet i PD i cili bën rolin e arbitrit në duel. Nuk dihet nëse video është aktuale.

Shikoni videon: Lapsi.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img