Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Me kanabis në xhep në spitalin Ushtarak, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 19-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi M. Idrizi, i cili është kapur brenda spitalit Ushtarak me kanabis në xhep.

19-vjeçari kishte sjelle të dyshimtë brenda spitalit dhe kanë qenë qytetarët ata që kanë njoftuar policinë.

Pas kontrollit fizik të riut i janë gjeyur 7 gram kanabis. Dyshohet se i riu merrej me shitje të kanabisit në zonën e spitalit.

Më shumë

spot_img
spot_img