Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Me kaçavidë dhe elektrik dore, shqiptari kapet duke vjedhur në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë tentativës për të vjedhur një banesë në Sasuolo.

albsig

spring

Shqiptari ishte së bashku me një person tjetër, që po qëndronte në katin e parë i fshehur pas një shkurreje.

Por të dy hajdutët janë vënë re nga fqinjët që njoftuan policinë.

Me të mbërritur në vendin e ngjarjes, karabinierët arritën të arrestojnë 26 vjeçarin shqiptar tëksa po zbriste nga ballkoni i katit të dytë.

Në dorë iu kap një kaçavidë dhe një elektrik, ndërsa hajduti tjetër arriti të largohet. Shqiptari u dërgua në paraburgim, ku do të qëndrojë në pritje të gjykimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img