Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Më joshëse se kurrë, Dua Lipa shfaqet mahnitëse nga bregdeti i Shqipërisë (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
Më joshëse se kurrë, Dua Lipa shfaqet mahnitëse nga bregdeti
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, pak ditë para nisjes së Festivalit “Sunny Hill” në Tiranë, ka nisur pushimet në Shqipëri. Së fundmi ylli i muzikës Pop ka publikuar disa foto nga pushimet në jug,  ku shfaqet më joshëse se kurrë. Në njërën nga fotot ajo u shfaq me një fustan mjaft elegant, ngjyrë mente teksa pozon në bregdet.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Këngëtarja e hitit “New Rules” publikoi në rrjetet sociale edhe një tjetër foto-album, së bashku me motrën dhe miqtë e saj. Ajo u shfaq tepër joshëse me stilin e saj, teksa kishte veshur një komplet ngjyrë portokalli.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese