Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Më jepni të ha diçka se vdiqa’, gruaja kërcënon stafin e fastfood-it pasi i kërkuan të vendosë maskë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

51ec6454603df8b3315990e0d93c3914

Një grua kërcënoi se do të godiste me thikë një punëtor të KFC-së në Kaliforni, ndërkohë që hipi në banak dhe filloi të ulëriste.

Asaj iu refuzua shërbimi pasi nuk kishte vendosur maskë. Pamje nga incidenti tregojnë se gruaja pastaj hidhet mbi banak dhe bërtet “më jepni të ha diçka dreqi ta hajë. Jam e uritur”.

1.jpg

Më pas ajo fillon të fyej pakuptim një tjetër punonjës mashkull, ndërkohë që e sfidon atë të thërrasë policinë. Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet me dije, kërcënoi me thikë një punonjëse femër, nëse ajo nuk i ofronte diçka për të ngrënë.

2.jpg

Për më shumë lexoni daily mail:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img