Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

“Më jep orën”, autori kërcënon me armë turistin dhe e grabit në mes të lokalit, pas pak ia kthen: Është false, s’ia vlen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një lokal në Napoli, ku dy turistë zvicerianë kanë qenë duke pirë kafe.

Në një moment një person është afruar pranë tyre ka nxjerrë armën dhe e ka kërcënuar turistin që t’i jepte orën që mbante në dorë ose do ta vriste.

Pasi mori atë që donte është larguar nga lokali. Por ajo që e bën edhe më të çuditshme këtë ngjarje është se autori është kthyer pas pak minutash dhe i ka dhënë viktimës orën duke thënë se nuk ia vlente se ishte false.

Më shumë
spot_img
spot_img