Hapësire reklamuese

Bota

“Më jep një shans”, futbollisti brazilian Dani Alves letër nga burgu ish-partneres: Do luftoj për të treguar pafajësinë time para botës

Shkruar nga Newsbomb
“Më jep një shans”, futbollisti brazilian Dani Alves

Futbollisti brazilian Dani Alves i ka shkruar një letër modeles Joana Sanz, nga qelia e burgut. Ish-lojtari i Barcelonës u arrestua më 20 Janar, pasi akuzohet për përdhunim ndaj një të reje në një klub nate në Barcelonë.

Pas arerstimit të tij, ish-partnerja vendosi të ndahej nga ai dhe t’i kërkonte divorcin. Mediet spanjolle kanë publikuar letrën e shkruar nga Alves për Sanz.

“Tani, në këto momente të vështira, më vjen keq për vendimin tënd dhe dëshiroj që jeta të na japë një tjetër shans.Do të vazhdoj të luftoj siç kam bërë gjithmonë me mbështetjen e atyre që janë pranë meje për të treguar pafajësinë time para gjithë botës”, ka shkruar ai në letër.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese