Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Me heroinë dhe kokainë me vete, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike.

Sipas mediave italiane, arrestimi i shqiptarit u bë mbrëmjen e djeshme në Termoli, ndërsa vet i riu banonte në Molise.

Bëhet me dije se kur policia ka ndërhyrë ka kapur shqiptarin me 50 gram kokainë dhe heroinë. Më pas policia ka ushtruar një kontroll në bënesën e tij, ku u gjetën edhe sende që paketonte drogën.

Më shumë

spot_img
spot_img