Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Me gotën e rakisë mbi kokë dhe me shami në dorë, Dua e “djeg” me valle popullore në jug: Opaaa, jashaa..(Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dua Lipa prej ditësh po shijon pushimet e saj në Shqipëri  dhe nuk po nguron asnjë moment për ti treguar botës se sa i bukur është vendi jonë.

Së fundmi, këngëtarja me famë botërore i ka habitur të gjithë dhe na lejoni të themi se i ka fituar të gjitha pikët për të qenë një shqiptare e vërtetë.

Me një gotë raki në kokë dhe me shami në dorë, Dua ia ka marrë valles popullore mes miqve dhe familjarëve të saj.

Në videon e publikuar ajo dëgjohet teksa kërcen të thotë “Opa, jasha”.

 “Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, shkruan këngëtarja krah postimin që në vetëm pak minuta u bë viral në rrjet.

Më shumë

spot_img