Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

‘Më garantoi të dytin në listën e Tiranës’, Balla poston videon dhe tallet me Bashën: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

18a58803e5200f7c68f753f73679f866

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha publikoi më herët një video me qëllim përçimin e një mesazhi tek qytetarët: Nëse nuk ju pëlqejnë drejtuesit, mund t’i ndryshoni.

Menjëherë i është përgjigjur me të njejtën monedhë Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla.

Ky i fundit ka publikuar një video “tallëse” duke ironizuar Bashën dhe marrëveshjen e tij me aleatët, negociata të cilat kanë qenë të vështira pasi çdokush ka kërkuar një vend të sigurt në listat për deputetë.

“Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!”, shkruan Balla.

Më shumë

spot_img
spot_img