Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Me fustan transparent dhe pa reçipeta, Bella Hadid “çmend” ndjekësit në Instagram (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bukuroshja Bella Hadid është një nga vajzat më të pëlqyera në rrjete sociale, si dhe një nga modelet më të famshme në botë.

24-vjeçarja poston shpesh foto të “nxehta” në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa kësaj here e ka “tepruar” fare.

Ajo publikoi foto me një fustan transparent, të bardhë, të ngushtë e sikur duket i lagur. Nuk kanë munguar komentet e fansave që janë “tërbuar” nga pamjet seksi.

“A e di se sa shumë të dua unë ty?”, shkruan bukuroshja Hadid krahas fotove sensuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img