Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Me fustan të shkurtër dhe çantë 5000 dollarë, Jennifer Lopez shfaqet një 'bombë' e vërtetë

Shkruar nga Newsbomb
Me fustan të shkurtër dhe çantë 5000 dollarë,

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese