Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Me fustan të shkurtër, Adrola Dushi shfaqet tepër sensuale në ditën e ditëlindjes (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur Adrola Dushi është një ndër vajzat më simpatike dhe më të pëlqyera në botën e modeling-ut.

Bukuroshja zeshkane sot feston ditëlindjen e 28-të.

Ka qenë vetë modelja, e cila ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me një fustan të shkurtër që shkëlqen dhe në dorë mban numrin 28.

“Ditëlindja ime”, shkruan Adrola Dushi në foton që shpërndan në rrjetet sociale.

Zeshkania seksi ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit në ditën e saj të lindjes.

Më shumë

spot_img
spot_img