Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Me fustan të ngjitur pas trupit, Luana Vjollcës i dalin të gjitha format (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

12f43971a864adb2a46c6c23b1296a14

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që nuk mungojnë postimet sensuale e jo pak herë provokuese.

Vajzat e kanë zili e djemtë mbeten me “gojë hapur”. Së fundi bjondja bukuroshe ka postuar në Instagram disa foto me një fustan blu, i cili i rri ngjitur pas trupit dhe i tregon më së miri format dhe asetet perfekte.

“Ps. Fustani eshte dizenjuar nga ekipi i “LuanaStore” dhe rri perfekt ne trup”, shkruan ajo krahas fotove sensuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img