Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Me fustan dhe shami në kokë, i riu maskohet si grua dhe “bën namin” në restorant

spot_img

Lajme të ngjashëm

Grabitja e dyqaneve dhe marketeve është kthyer në një shqetësim për qytetarët e Sarandës, pasi ata shprehen se vjedhjet kanë qenë të shumta në kohët e fundit.

Mbrëmjen e djeshme një i ri është maskuar si grua dhe ka grabitur një restortant në Sarandë, ku ka marrë një tablet, një sasi parash  mbi 300 euro dhe 100 mijë lekë të vjetra.

albsig

Ai është kapur nga kamerat e sigurisë së biznesit, ku shihet se është maskuar si femër, pasi ka veshur një fustan dhe në kokë mban një shami me të cilin ka mbuluar fytyrën që të mos identifikohet lehtë.

Video nga Saranda Web

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img