Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Me ftesë të Lefter Gështenjës, 23 deputetë të PD mblidhen në darkë në Pogradec, i pranishëm edhe Alibeaj

Lajme të ngjashëm

Një grup deputetësh të Partisë Demokratike janë mbledhur mbrëmjen e djeshme në një darkë. Më ftesë të deputetit Lefter Gështenja, 23 deputetë janë mbledhur në një darkë në qytetin e Pogradecit, i pranishëm edhe kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj.

Mes të pranishmëve, ishin edhe Kreshnik Çollaku, Flutura Açka e Oriola Pampuri. Por bëhet me dije se në këtë darkë nuk mori pjesë asnjë deputet nga grupi mbështetës i Sali Berishës.

Nuk është e qartë nëse ka patur ftesë dhe ata nuk kanë pranuar,  apo nuk janë ftuar në këtë darkë, gjithsesi kjo mbetet për t’u parë.

Më shumë