Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Me fotot më të veçanta, Dua Lipa uron të ëmën për ditëlindje: Gëzuar mbrojtësja ime

Shkruar nga Newsbomb
Me fotot më të veçanta, Dua Lipa uron të ëmën
Një ditë e rëndësishme kjo për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. E shtrenjta e saj, feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Duas në këtë ditë speciale për të ëmën. Në llogarinë e saj në “Instagram”, Dua përmes fotove kur ka qenë e vogël ka vendosur që t’i urojë mamit të saj ditëlindjen. Jo rastësisht, këngëtarja ka zgjedhur këto foto pasi ashtu si dhe në mbishkrimin e tyre e thotë, e ëma është mbrojtësja e saj. “Gëzuar ditëlindjen mami!!! Mbrojtësja ime!!! Femra më magjepsëse që njoh! Të dua”, shkruan Dua.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese