Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me fotot dikur dhe sot, Jul Deda uron të bijën për ditëlindje: Kur linde ti ne ishim të “vegjël”, nuk e dinim rolin e prindit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Data 8 maj është një ditë mjaft e rëndësishme për aktorin e njohur, Julian Deda pasi vajza e tij feston ditëlindjen.

E në këtë ditë kaq të rëndësishme nuk kishte si të mungonte as urimi i babi Julit për vogëlushen e tij.

Ai ka ditur si të na prekë zemrat përmes disa vargjeve për vajzën që i mësoi të prindëronin e të rriteshin së bashku.

Juli ka publikuar fotot dikur dhe sot, duke treguar ndryshimin e madh, teksa krahas postimit shkruan: U rrite zemra jone. Ne fakt u rritem bashke. Kur linde ti, per ne nisi gjithçka nga fillimi. Ne ishim te “vegjel” dhe s’dinim si “luhej” roli i prindit, ndersa ti ishe e vogel dhe s’dije ç’ishte kjo bote. Edhe sot vazhdojme t’ja mesojme njeri tjetrit keto te dyja. Nuk qenka e lehte, por nuk paska gje me te bukur. Sado te rritesh, une keshtu do te te mbaj dhe mami keshtu do kujdeset per ty. Nuk na shpeton dot zonjushe. Gezuar diten e lindjes drita e syve. Gezofsh gjithe jeten. Te duam Reina Mia, te duam shume. Zoti te bekofte.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img