Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Me foton më të bukur, babi Blendi uron ditëlindjen e vajzës së tij të madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Blendi Fevziu përveçse një gazetar mjaft i zoti është edhe një bashkëshort dhe baba i suksesshëm. Edhe pse shumë rrallë herë i publikon, Blendi është babai i dy vajzave, Mishelit dhe Alisit.

Sot, vajza e tij e madhe, Mishel feston ditëlindjen dhe babi Blendi nuk ka kursyer një urim publik për vogëlushen e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të shkrepur me të bijën, ndërsa krahas postimit e uron:  Gëzuar ditëlindjen Mishel!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img