Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

ME FOTO/ Zyrtari i LSI brenda ambienteve të shkollës ku bëhen votimet, ndalon qytetarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një denoncim vjen nga Durrësi këtë radhë ku zyrtari I LSI-së, Shemsi Premçi është parë brenda ambienteve të shkollës “Njazi Mastori”.

Sipas denoncimit të PS, zyrtari I LSI ndalon qytetarët përpara se të hyjnë të votojnë, ndërkohë që sjellin edhe foton e Shemsi Premcit dhe mbështetësve të tij në ambientet e oborrit të të shkollës, raporton newsbomb.al.

Sipas pretendimit që vjen nga socialistët, Premci gjendet aty për të takuar njerëzit dhe për tu treguar atyre se për kë të votojnë, duke e konsideruar këtë një shkelje në fushatë, në procesin zgjedhor.

177321148 220040099918739 1610519812708609173 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img