Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me foto “topless”, modelja e njohur i “vë flakën” rrjeteve sociale (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur, Irina Shayk gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.  E bukur, me forma perfekte dhe sensuale ajo është një ndër femrat më të ndjekura.

Së fundmi Irina ka sjellë një video ku i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo ka pozuar “topless” me të brendshme minimaliste, duke “ndezur zjarrin” në rrjetet sociale e duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Irina Shayk ka qenë ish e dashura e Cristiano Ronaldos, dhe është një ndër modelet më të komentuara.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img