Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Me foto “topless”, Arilena Ara paralajmëron albumin e parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Arilena Ara së shpejti do të sjellë albumin e parë me titullin “Pop Art”. Lajmin e ka bërë vetë Arilena me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka bërë të ditur lajmin me një foto “topless”. Ajo ka publikuar foton e kopertinës së albumit, ku shfaqet topless dhe duke mbuluar me duar gjoksin. Arilena ka treguar se është shumë e emocionuar dhe se në album ka shprehur të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda saj.

“Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë. E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi! Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!”, shkrunan këngëtarja.

Screenshot 22

Më shumë

spot_img
spot_img