Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Me foto të papublikuara më parë nga propozimi, Armina dedikim romantik Shkëlzen Berishës në 6-vjetorin e lidhjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në media dhe më të dashur për publikun shqiptar.

Për çiftin dita e djeshme ka qenë e veçantë pasi kanë festuar 6-vjetorin e lidhjes së tyre të dashurisë.

Armina ka publikuar disa foto në Instastory nga momentet e tyre më të veçanta, teksa ka bërë edhe një urim me fjalë të ëmbla.

“Si sot para 6 viteve ti më propozove spontanisht në vendin tonë, Liqeni Komo dhe është 3 vjetori i fejesës sonë zyrtare. Dhe çdo vit ne bëmë premtimin se do të kemi vendin tonë për t’u treguar fëmijëve “si stoli mamit dhe babit” sepse është vendi ku shkuam në udhëtimin tonë të parë.

Kemi kaq shumë vite bashkë të mbushura me kujtime të bukura. Falenderuese që më ke bërë të ndihem kaq speciale me shpirtin tënd romantik. Gjithashtu faleminderit për shakatë e tua idiote që i dashuroj. Gëzuar përvjetorin dashuria ime e përjetshme!” shkruan ajo në postime.

248619817 4553507398042966 8257497629879500433 n

247587987 366770991898585 1622105766123293485 n

248091969 585271152677251 4827632335134279950 n

248385476 427284422304514 31853899757341945 n

248401773 251641180351877 7414622234115396377 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img